Header Ads

Era Istrefi, Enca, Ledri dhe Noizy ne Nju Jork per koncertKa kohe qe ne komunitetin shqiptar ketu ne Nju Jork artistet e muzikes moderrne nuk po duken dhe aq shpesh si vite me pare. Une mund te ju jap shume arsye perse ka ndodhur kjo dhe te gjitha do perforcojne faktin se nese me pare nje emer mjaftonte per te terhequr vemendjen sot do te duhen kater prej kengetareve me te suksesshem te 2015 per ta bere kete. 


Gjithsesi neve na pelqen ky kombinim dhe mendojme se do jete nje nate e bukur.
Koncerti mbahet me daten 24 dhjetor ne Nju Jork, (25 ne Cikago dhe 26 ne Detroid) qe do te thote se se direkt mbas meshes ne dancefloor lol. Qe do te thote se...yeah ne mund te bejme nje vizite thjesht per kuriozitet. E nese nuk do kendoni live te pakten beni ndonje cmenduri per ta bere naten interesante :P Ende nuk dihet cmimi i biletes apo vendi se ku do te mbahet koncerti, por sapo ta mesojme du ju cojme nje mesazh lol.  


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.