Header Ads

G Eazy dhe Bebe Rexha - Me, Myself & I


Bebe Rexha kete vit eshte padyshim nje prej artisteve te reja me punetore ne Amerike. Publikoi EP "I Don't Wanna Grow Up", zhvilloi dy turne muzikore ne Amerike dhe nje turne promovues ne Europe . Realizoi video per "I'm Gonna Show You Crazy" si dhe tre video te tjera ne bashkepunime te ndryshme e me zerin e saj te fuqishem i solli hitin kresor (Hey Mama!)  albumit te David Guetta. Teksa fansat e saj shtohen ne numer, Bebe po nderton nje baze te forte per te ardhmen e saj si kompozitore ne skenne e muzikes amerikane. Ne e ndoqem live ne Nju Jork dhe mund te ju themi se eshte super si ne interpretim vokal ashtu edhe skenik. Sot ju prezantojme "Me, Myself & I" videokengen e re ne bashkepunim me G-Eazy, nje rreper amerikan. Kenga renditet ne vendine 39 te iTunes, ndersa albumi i tij "When It's Dark Out"  i cili del ne shitje me 4 dhjetor, vetem nga paraporosite ka arritur te kualifikohet deri ne vendin e dyte te iTunes! Ndiqeni, sepse si kenga dhe videoja jane super e Bebe si gjithmone mbizoteron kengen me refrenet e saj kaq te kapshme e ngjitese, te cilave nuk ju shpeton dot ....ohuuuu! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.