Header Ads

Ju prezantojme Arselajda Buraku - e preferuara e javes nga Paper Magazine


Arselajda Buraku per revisten Paper

Arselajda Buraku eshte nje modele shqiptare e cila prezantohet ne Nju Jork nga Muse Management dhe kete vit mori pjese per here te pare ne NY Fashion Week ku sfiloi per Hood By Air. Kete jave Arselajda eshte perzgjedhur si femra e preferuar e javes (WCW) nga revista Paper (ne kopertine te se ciles eshte Rita Ora) per te cilen ka dhe ne nje interviste te plote. Ne interviste, 22 vjecarja nga Rubiku, flet per udhetimin e saj drejt Nju Jorkut, fillimin si modele, vendlindjen e saj si dhe grupin e rrokut ne te cilin ben pjese. Per intervisten e plote ne anglisht  KLIKONI KETU

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.