Header Ads

2Po2 sjell albumin "2020" dhe videokengen "A je single" - Shikoje ketu2Po2 javen e dyte te janarit ka publikuar albumin e ri "2020" ne te cilin perfshihen 15 kenge. Shumica e tyre, jane hite te njohura per publikun si "Gone Girl", "Kom ra n'dashni". "El Chapo" etj, dhe bashkepunime me disa prej rrepereve e artisteve me te njohur te skenes per momentin si Ledri Vula, Unikkatil, Capital T, Bruno, Vig Poppa, Elinel, Flori Mumajesi etj. Mbi te gjitha, kjo permbledhje e repertorit  te ketyre dy-tre viteve te fundit te rreperit, eshte nje tregues i suksesit te tij dhe 21 vjet pas daljes per here te pare ne skene. Albumi i cili gjendet ne shitje ne te gjitha dyqanet online dhe aplikacionet muzikore, momentalisht prezantohet ne treg me videokengen "A je single" te cilen mund ta ndiqni me poshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.