Header Ads

Stanaj publikon EP - From A Distance - DEGJOJE KETU!


Stanaj ka publikuar sot EP e tij te re "From A Distance", pasues i "The Preview", EP qe kengetari solli per publikun vitin e shkuar. Po ashtu si dhe "The Preview", "From A  Distance" ka debutuar suksesshem ne iTunes duke u renditur ne keto momente ne vendin e 35 duke qene keshtu dhe EP me pozicionin me te larte ne kete klasifikim. Ne kete EP gjenden kater kenge te reja dhe nje remiks i "Romantic". Te kater kenget jane te bukura, por e preferuara jone eshte - Meant To be. Gjithashtu, ndoshta na duket neve, por kenget kane nje hije Richard Marx te kohes se "Now And Forever"? Sidoqofte ❤️❤️❤️!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.