Header Ads

Performancat e Arilenes, Bebes dhe Duas ne Europa Plus Live Festival - VideoSic ju njoftuam me pare, Arilena Ara, Bebe Rexha dhe Dua Lipa moren pjese ne nje prej festivaleve muzikore me te medhenj ne Rusi, "Europa Plus Live". Te tre performancat e tyre u priten me sukses tek publiku dhe sot ne po i sjellim ketu per juve. Era Istrefi, kengetarja e katert shqiptare e planifikuar per te kenduar ne kete festival, nuk mori pjese. Teksa vete kengetarja nuk ka dhene ndonje deklarate zyrtare, ne u munduam te kontaktonim me organizatoret e festivalit, por nuk kemi marre pergjigje.
No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.