Header Ads

Avicii dhe Rita Ora sjellin videon e "Lonely Together""Lonely Together" titullohet kenga me e re e Rita Ores, nje bashkepunim me DJ e njohur Avicii, i cili i rikthehet skenes pas nje pushimi disa vjecar. Te themi te drejten, videokenga duhej te ish publikuar diku nga maji per te patur nje sukses me te madh sepse eshte perfekte per vere, por me nje promovim me te mire dhe ne kete sezon mund te gjej suksesin e duhur. Neve na pelqen dhe kenga, por edhe videoja e cila eshte pak e thjeshte por tipike per EDM. Momentalisht "Lonely Together" eshte kenga me e shperndare/komentuar dhe me e degjuar ne rrjetet shoqerore angleze sipas "Official Charts".  No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.