Header Ads

Datat e koncerteve te Bebe, G4SHI, Action Bronson, Njomza, Dua ne Nju JorkKete vjeshte keni nje arsye me shume per te shkuar ne koncerte. Artistet me te njohur shqiptare ne Amerike jane ne turne dhe ne po ju sjellim datat kur ata do te mbajne koncert ne Nju Jork (Zgjedhim Nju Jorkun pasi ketu komuniteti shqiptar eshte me i madh, por dhe sepse gjendet ne qender te shteteve te tjera ku gjenden shume shqiptare si NJ,PA,CT,MA.) Cmimet e biletave jane shume te arsyeshme dhe me te lira se ato te mbremjeve te kengetareve nga vendlindja. Ja dhe datat:


Me 20 shtator, G4SHI mban koncert ne Bruklin te NY, ne eventin "The Genius of Rap Caviar".  

Me 12 tetor, Njomza mban koncert ne Bruklin, tek "Baby's All Right".

Me 6 nendor, Bebe Rexha mban koncert ne Manahtan, tek Terminal 5. Ne kete koncert shiten dhe bileta VIP ku keni mundesi ta takoni dhe te beni foto me Bebe. 

Me 24 nendor Dua Lipa mban koncert ne "Hammrstein Ballroom" ne Manhatan. 

Me 6 dhjetor, Action Bronson mban koncert ne Manhatan tek Terminal 5. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.