Header Ads

Dilan - Fixim - Shiko videon!


Keto vitet e fundit kemi pare nje rikthim ne kohe ne trendet kulturore dhe ishte e pashmangshme qe nje gje e tille te mos ndodhte dhe ne Shqiperi. "Fixim" nga Dilan, duket qarte qe eshte influencuar nga muzika pop e viteve '80-'90 dhe vjen kendshem ne shqip.Kjo sjellje eshte nje prej krijimeve me interesante te vitit ne muziken shqiptare. Me shume se kenga, ketu eshte per tu vlersuar zeri i Dilanin, i cili ka terhequr vemendjen e muzikdashesve dhe me nje aktivizim me te gjere do te kete nje sukses te garantuar. Nje prej talenteve te reja me te mira te vitit dhe nje kengetar te cilit i duhet kushtuar  me teper vemendje. No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.