Header Ads

Era Istrefi dhe French Montana - No I Love Yous - Shiko videon!Duket se folem pak si heret, se pa mbaruar ende fjaline "qe videoja nuk eshte publikuar akoma" Era hodhi ne YouTube klipin e "No I Love Yous". Hajde me kembe te mbare, po e hedhim ndonje fjale dhe per albumin mos po e nxjerrin dhe ate 😂😂😂

Persa i perket videos. Na pelqejne pamjet dhe veshjet e Eres, sidomos aty me floke te shkurtra, por editimi i videos le shume per te deshiruar. Ka momente kur videoja duket sikur do behet interesante dhe kalon ne pjese qe duken sikur i perkasin nje videoklipi tjeter. Gjithashtu...Cfare ndodhi me kercimin? Shpesh here Era ka postuar ne rrjetet sociale fragmente koreografie etj, perse nuk shfaqi ndonje ne kete video? Sinqerisht, besojme qe te gjithe e mendojne kete...videot e Eres te realizuara ne Shqipe jane shume interesante e me te bukura se dy videot e fundit te realizuara jashte. Nuk e themi kete per te demoralizuar kengetaren, por per te treguar qe te kete me besim ne vlerat e idete e saja, sepse i ka pasur shume te sakta dhe jane ato qe e kane sjelle ketu ku eshte. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.