Header Ads

Rita Ora do drejtoj MTV European Music AwardsRita Ora do te drejtoj ceremonine e ndarjes se cmimeve MTV European Music Awards, duke u bere keshtu  kengetarja e dyte shqiptare qe drejton kete spektakel cmimesh....per te dytin vit rradhazi. Vjet,Bebe Rexha drejtoi MTV EMA ku dhe performoi hitin e saj "I Got You". Rita gjithashtu pritet te ngjitet ne skene per te kenduar, por ende nuk eshte bere e ditur nese do te kendoj "Your Song", bashkepunimin e saj me Avicii "Lonely Together" apo kengen e re "Girls". Ndoshta kengetarja mund te surprizoj fansat e saj dhe me premieren e nje videokenge te re, sipas disa te dhenave nga MTV.  Me nje eksperience disa vjecare si drejtuese ne disa prej programeve televizive me te njohura ne Angli dhe Amerike, Rita pritet te drejtoj suksesshem spektaklin i cili mbahet me 12 nendor ne Londer. 
🤘🏻

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.