Header Ads

"All Your Fault Pt.2" i Bebe Rexhes, rikthehet ne klasifikimKane kaluar dy muaj nga publikimi i "All Your Fault Pt.2" dhe albumi i Bebe Rexhes eshte rikthyer ne klasifikimin e albumeve me te shitura ne Amerike. Ai renditet ne vendin e 182 (+5 vende nga java e shkuar) te "Billboard 200". Nje arsye e forte qe ka ndikuar ne shitjet e reja te albumit eshte dhe suksesi i kenges "Meant to Be", videoklipi i te ciles, sic ka bere te ditur kengetarja do te publikohet se shpejti. Bebe momentalisht eshte ne turne me Marc E. Bassy.
đŸ€˜đŸ»

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.