Header Ads

Rita Ora xhiron videon e kenges se re ne Nju Jork

Rita Ora gjate xhirimeve ne NY te videos "Anywhere"


Dje, turistet ne Times Square te Manhatanit (N.Y) kane pasur rastin te shijojne nje interpretim falas nga Rita Ora, e cila gjendej aty per te xhiruar videoklipin e saj me te ri. Kengetarja eshte pare ne vende te ndryshme te Manhatanit duke na bere te mendojme se i gjithe videoklipi eshte xhiruar ne Nju Jork. Ne kemi mesuar se kenga e re per te cilen po xhirohet ky videoklip titullohet "Anywhere" me regji te Declan Whitebloom i cili ka punuar dhe ne videoklipet e disa prej emrave me te njohur ne muzike si Taylor Swift, Britney Spears, James Blunt etj. Ora ka qene ne qytet per nje varg promovimesh si ne TRL dhe Ellen e ne nendor do te drejtoje MTV EMA ku pritet te publikoje dhe videoklipin e ri "Anytime". Kjo eshte kenga e trete qe Rita publikon kete vit se bashku me "Your Song" nje bashkepunim me Ed Sheeran dhe "Lonely Together" me Avicii e cila renditet ne vendin e 16 te listes - Billboard EDM Chart. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.