Header Ads

Genta: Foto nga promovimi i albumit "Guximi"


Genta Ismajli ka promovuar në Kosovë albumin e saj të ri "Guximi" në klubin "Platon" nga ku janë marrë dhe fotografitë e mëposhte. Albumi i saj i ri përmban 16 këngë nga të cilaj 6 në gjuhën angleze, e momentalisht prezantohet në treg me videoklipin "Guximi" të cilin ne jua sollë këtu në Albaniac ditë më parë, ndërkohë që Genta ka treguar se këtë verë do të publikojë dhe një vjdeoklip tjetër. Ore u bënë të gjithë me nga dhjetë videoklipe, a është ul çmimi i klipeve a si?2 comments:

  1. fotografite qenkan shume te bukura. asgje spo shifet

    ReplyDelete
  2. Ka pasur problem blogger dhe fatkeqsisht na i ka fshire pjesen me te madhe te fotove.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.