Header Ads

Enada At'Nikolla prezanton koleksionin Haute Couture 2012

Enada At'Nikolla ka prezantuar koleksionin e saj te ri Haute Couture dhe me sa pame nga videoja duket fantastik! Stilime shume te bukura,kombinime me shije, me pelqyen! Fustanet ne 1:04, 1:11,3:29,6:53 fiksim! Pastaj intervistat...kur fillojne keto jo po perpjekje,jo po Shqiperia,jo po....aman mer aman se vertet jemi vend i vogel por s'jemi te pa edukuar e te pa pare e pa ngrene se na hutuan. Enada ka 15 vjet qe stilon e qep WTF! U habiten keto. Pastaj eshte Haute Couture jo linje e pergjithshme, qe do te thote qe s'ka nevoje per dyqane ne cdo qender tregtare,sepse shitet ne ateli eshte dicka qe porositet...e nejse se s'dua t'ju zhvendos vemendjen pasi vertet me pelqyen punimet.Ndiqni videon. 

Ps. Nuk eshte Hot po Haute se na hutuat per nje moment lol

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.