Header Ads

Alena - Jump up - Shiko videon


Arsyeja qe e vendosa kete videokenge eshte se me pelqen shume zeri i Alenes i cili me kujton vokalet e kengetareve shqiptare ne Kosove ne fillim te viteve '90. Fiksim i kam pasur, tani se c'kane dale ca ghinkalla pffff. Gjithashtu dhe per ate cunin qe kercen ne 00:27-00:45 HALLALL! Normale qe Alena ka nevoje per me teper pune e videokenga te kujton pak "I asaj" te Tunes, por gjithsesi mua me pelqen shume.Bravo!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.