Header Ads

Rita Ora me "How We Do" serisht numer 1 ne Angli


Sot Rita Ora ka publikuar per shitje ne Angli kengen e re "How We Do" dhe brenda pak oresh ka arritur te klasifikohet ne majen e listes se kengeve me te shitura ne iTunes U.K. Zakonisht  iTunes jane dhe tregu kryesor i shitjeve  single qe do te thote se Rita Ora ka shume mundesi te jete dhe kryesuesja e javes ne listen e kenges me te shitur ne Angli, duke shenuar nje rekord me tre kenge te njepasnjeshme ne numrin nje ne hitparejdin anglez. Pas "Hot Right Now" dhe "R.I.P", dalja ne krye te klasifikimit te Rites me "How You Do" e shnderron kengetaren ne debutimin me te suksesshem britanik per 2012.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.