Header Ads

Ylli Limani publikon kengen e re - Lart mbi yje -Degjoje


Ne kemi shkruar dhe me pare per Yllin i cili solli nje prej kengeve me interesante ne TopFest kete vit. Ai rikthehet kete here me nje tjeter kenge te titulluar "Lart mbi yje" e cila na ben te kuptojme se Ylli e di mire drejtimin qe po ndjek ne muzike e nese vazhdon me kete ritem mund te shnderrohet ne nje prej kengetareve pop me te suksesshem ne vend.  

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.