Header Ads

Action Bronson ne koncert - Foto

Rreperi me origjine shqiptare Action Bronson, i njohur ne skenen underground te rrepit ne Amerike si nje prej rrepisteve me te mire te momentit,se shpejti do te behet i njohur per te gjithe fale nje kontrate me Warner Bros/Vice. Pervecse rrepit,Action njihet per dobesine e tij ne ushqim,marijuane dhe femrat te cilat dhe i "torturon" gjate koncerteve hahahhahahaha (shiko fotot), Aty e verteton me se miri qe ka gjal shqiptari lol.Momentalisht ai eshte duke dhene koncerte ne mbare Ameriken e ne po ju sjellim me poshte nje prej kengeve tona me te preferuara "Hookers at the Point" si dhe disa foto nga nje prej koncerteve te tij me te fundit.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.