Header Ads

Johnny Depp ja drodhi Vaneses me Antoinette NikprelajOh la la! E kush mund ta kishte menduar! Rastesisht nuk di sesi qysh tek,por perfundova ne nje shkrim te US Weekly rreth ndarjes se Johnny Depp dhe Vanessa Paradis (histori e vjeter,e di po nejse e sjellim ne serisht ne skene lol) permend faktin qe gjate xhirimeve te filmit "Pirates of Caribbean: On Stranger Tides" aktori Johnny Depp pati nje lidhje me aktoren me origjine shqiptare Antoinette Nikprelaj (tashme ajo ka nderruar mbiemrin ne Kalaj) te ciles shpesh here i dergonte dhe avionin personal per ta vizituar aktorin e njohur. Doli fjalia nje kilometer lol. Antoinette nese ju kujtohet,ka interpretuar nje rol episodik,si nje prej sirenave ne kete film,por mesaduket pas kamerave ajo paska pasur rolin kryesor ne zemren e Johhny! Menaxherja e aktores e mohon qe nje gje e tille te kete ndodhur,por cfare do thote ajo,ne po i besojme US Weekly kete here.Ku gabojne ndonjehere keta mo aman lol. Oh Johnny boy!

1 comment:

  1. Femera SHQIPTARE jane numer 1 per Gjoni Depp :)))))
    hahaha ha muti Serbiju shkija mut*t
    SHQIPERIA ETNIKE !!! :))))))

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.