Header Ads

Rita humbet kopertinen e Rolling Stone, fillon turneun ne Amerike


Fatkeqsisht Rita Ora nuk do te shfaqet ne kopertinen e Rolling Stone,pasi garen e fitoi Karmen.Ishte dicka qe pritej,sepse Rita ende nuk ka nje kenge ne listen e Hot100 te Billboard,ndersa Karmen po. Megjithate fakti qe arriti te kualifikohej ne dyshen finaliste,tregon qe Rita e ka rrugen e hapur dhe per Amerike.Nderkohe ajo ka publikuar datat e koncerteve per muajin tetor ne Amerike,ku se bashku me Iggy Azalea dhe Havan Browns do te jene ne 

23 tetor - Santa Ana - Kaliforni
24 tetor - San Francisko -Kaliforni
26 tetor - Cikago -Illinois
28 - tetor - Filadelfia - Pensilvani
30 - tetor - Nju Jork - Nju Jork

Shkoni blini biletattttt e kuq e zi!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.