Header Ads

A do bejne porn tek Shpija,Vali dhe Shkendija?

 Me ne fund do mundemi te shikojme per te paren here nese 1001 netet qe reciton Vali Carleone kane ndo pak vertetesi a jo.Ok? Menaxheri i tij, kengetari Blero ka treguar se Vali do te behet shume shpejt pjese e Vip Shpija, duke u ribashkuar me nje prej 1001 te dashurave te Valit - Shkendie Mujaj. Vali ka tregu se kjo e fundit jko vetem ka pasur marredhenie seksuale me te, por dhe kane bere nje video te cilen ja ka kerkuar ta publikoje ne internet, po Vali ka refuzuar se nuk do ta bej te famshme Shkendijen si Kim Kardashian....NJE SEKONDE...

HAHAHHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHH
AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAH
HHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHA
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHHAHAHAHHAH

Ok! Tip o ky! Tani qe do jene bashke brenda ne te njejten dhome, te gjithe mezi po presin se cfare do te ndodhe...Ok! A do bejne porn prape apo jo? Ka mundesi qe jo, sepse Shkendija kur kerceu Zhaku mbi tavoline tha se ajo kurre ate nuk e kishte bere (dicka te tille). Imagjino tani kur kjo s'kercen ne tavoline me u zhvesh e ashtu kupto...lol OK!
Lajmi i fundit: Lol Vali paska refuzu hyrjen se donte me shume leke HAAAAAAAAAA mbarova! Po ky ka miliona miliarda pse per 1000 dollare me shume refuzoi? Jooooo

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.