Header Ads

Stine dhe Alida - My Everything - Shiko Videon ketu!

Nuk di pse, por kam nje simpati per Aliden dhe me vjen keq qe nuk po mund te gjej nje kenge e cila ta prezantoj tamam ne skenen muzikore.Se pari ato vargjet ne anglisht me rrrr e theksuara duhej te ishin eliminuar.Se dyti ritmet e tila i kane bastarduar ne Shqiperi kete vere e vjet aq saaaaaaa dhe Michael Jackson ta kendoj kete kenge nuk degjohet.Me pelqen pjesa kur flet (1:25) dhe kenga mund te kishte dale shume here me ndryshe, sepse Alida meriton me shume.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.