Header Ads

Aktori Nickola Shreli viziton Tiranen per 100 vjetor

Nickola Shreli me Taylor Lautner dhe Jason Isaacs gjate xhirimeve te "Abduction"
Aktori me origjine shqiptare Nickola Shreli (Abduction) do jete ne Tirane per festimet e 100 vjetorit te pavaresise.Ne vizite ai shoqerohet nga  kengetari Mentorz Haziri Ne sulm shqipe te bukra!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.