Header Ads

Foto nga xhirimet "Dance Me" te Vildane Zenelit

Me ne fund duket se se shpejti do kemi ne "duar" videokengen e re te Vildane Zenelit e cila mban titullin "Dance Me". Kengetarja ka bere te ditur se videoklipi ka perfunduar se xhiruari dhe momentalisht po editohet ne studio.Nderkohe ju keni mundesine te shikoni dy foto te marra gjate xhirimit te videos. Pervec muzikes, Vildane ka nenshkruan kontrate me Ford Models si dhe shfaqet ne reklamen e re te Chrysler Jeep. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.