Header Ads

Le te njohim Miss Universe Albania - Adrola Dushi


Adrola Dushi (19 vjece) eshte rritur ne Rreshen.I pelqen te notoje,kercej,modeloj,bej pazar e te shikoj filma.Momentalisht studion Marredhenie Publike dhe Komunikacion ne Universitetin Europian te Tiranes.Endrra e saj eshte te behet modele e njohur. 

1-Nese do kishte mundesi te takonte nje personazh te njohur,Adrola do donte te takonte Naomi Campbell.
2-Nje nder gjerat me te cmuara te Adroles eshte nje monedhe e vjeter te cilen ja ka dhuruar e jema.
3-Sipas saj, problemet me te medhaja ne bote per momentin jane ndotja e mjedisit dhe ngrohja globale.

Thenie:

Familja ka ndikimin me te madh ne jeten time,sepse gjithmone me kane qendruar prane dhe me kane mbeshtetur ne cdo hap qe kam marre."

Burimi: Miss Universe

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.