Header Ads

Rene Redzepi vjen ne Tirane per 100 vjetorin - Shiko videon

Ashtu sic na tha kur e takuam ne Nju Jork tek "Time 100 People of the Year", Rene Redzepi ka vizituar Shqiperine. Rene Redzepi mban titullin e guzhunjerit me te mire ne bote per dy vjet rradhazi dhe eshte cilesuar nga revista "Time", si nje prej personave me me influence ne bote.Shikoni ne kete video, intervisten e dhene per Vizion Plus.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.