Header Ads

Rita Ora ne cmimet MOBO - fiton "Artistin e ri me te mire"

Rita Ora ka marre pjese ne ceremonine e cmimeve MOBO (Cmimet per kulturen dhe muziken urbane) ku dhe ka fituar ne kategorine e "Artistes se re me te mire". Me poshte po ju sjellim disa foto te sajat nga tapeti i kuq,nderkohe qe ju kujtojme se singla e katert e rites "Shine Ya Light" del sot ne shitje dhe pritet qe te shenoj rekord per Riten si kengetarja e pare debutuese ne Angli me kater kenge rrjesht ne vendin e pare! Beni histori shqipe!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.