Header Ads

Rita Ora vjen ne Shqiperi me 28 nendor


Ne programin Zone e Lire ne Klan, sapo u lajmerua se kengetarja Rita Ora ne daten 28 nendor vjen ne Shqiperi dhe do te kendoje ne nje koncert ne sheshin Nene Tereza. Mirsevjen ne Shqiperi Rita! Surpriza te presin! Sa per te tjeret...o Zot sa foto do beniiiiii lol.

Momentalisht Rita gjendet ne Top10 U.K me "Shine Ya Light" nderkohe qe ka filluar xhirimet per kengen e rradhes ne Amerike e cila titullohet "Radioactive" dhe mund ta degjoni me poshte.No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.