Header Ads

Thank You U.S.A ... po ne s'dime te kendojme.

E ndoqet koncertin "Thank You U.S.A" ne RTV21? As une, po ama videot ne YouTube i pashe dhe nuk arrij te kuptoj sesi artistet tane ulin veten kaq shume.Keta jane mesuar qe te dalin ne skene, merr leket e ik. Publiku nga ana tjeter nuk e can koken se pa leke eshte, se te paguanin nga $100 dollare si ketej nga anaet tona, do kishin fluturuar domatet per qejf, qe heren tjeter ta bejne mend 20 here para se te dalin ne skene. Line qe gjithcka ishte me superpozim, por me stononin dhe ndonje rresht siper kenges qe me kujtoi ate pjesen nga "Scary Movie" kur i thote radioja shoferes "A do pushosh ti debile te kendoj une apo qysh?"No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.