Header Ads

Vesa Luma do konkuroj ne Festivalin e Kenges ne RTVSH


Ish gjyqtarja e programit "X Factor", kengetarja Vesa Luma, ka bere te ditur se do te jete pjesmarrese ne Festivalin e Kenges ne RTVSH kete vit. Kete lajm Vesa e ka bere te ditur nepermjet rrjetit shoqeror Twitter, duke bere publik nje prej projekteve te shumta qe kishte parashikuar per te ardhmen e afert.Vjet, Rona Nishliu fitoi vendin e pare ne kete festival me kengen "Suus" me te cilen perfaqsoi dhe Shqiperine ne Eurovision.Vesa i rikthehet festivalit pas debutimit se bashku me Ronen vite me pare, duke shpresuar se kete here dhe ajo do te largohet fitimtare. Suksese!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.