Header Ads

Florina Kaja (Flo) merr pjese ne Bad Girls All Star Battle


E mbani mend Flo, shqiptaren nga Nju Jorku e cila u be e njohur fale pjesmarrjes ne Bad Girls Club, program i cili transmetohet ne kanalin Oxygen? Ajo tashme ka konfirmuar se do te jete pjese e Bad Girls All Star Battle, program i cili do te drejtohet nga Ray J! Kete here, vajzat e "keqija" jo vetem do jetojne se bashku ne nje shtepi, por dhe do konkurojne ne lojra te ndryshme per cmimin e madh prej 100.000 dollaresh. Ooooou! Nuk mund ta imagjinoj dot se cfare do ndodhe!

Ketu po ju sjellim dhe dy video te nje prej vajzave me te famshme te "Bad Girls Club" - Ne videon e pare gjate nje konfrontimi me njeren prej vajzave, ajo amerikania e dreqit hahahahaha e hedh Flo ne pishine pa mendje, duke i thyer kycin e kembes DHE Flo, me kycin e thyer cohet e kap prej flokesh dhe e hedh tre metra ne ajer hahahhahahaha. Ne te dyten eshte ritakimi i vajzave pas emisionit drejtuar nga Perez ku Flo konfronton vajzat e tjera.FLO FIKSIM E KAM! Rita Ora mba shenim - This is how Albanians DO!

- Silleni ate baxhellen ketu ne shtepi qe ta vras! Hahahahhahahahhaha! FIKSIM!


PER VIDEON E DYTE KLIKONI KETU - MOS E HUMBISNI!!!!!!No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.