Header Ads

Shpati ndahet nga Aferdita?


Lajmi ka marre dhene dhe duket se Shpat Kasapi i ka dhene fund lidhjes me Aferdita Dreshajn. Ne media po thuhet se Shpati eshte shprehur qe i ka dhene fund lidhjes me modelen e njohur nga Amerika, nderkohe qe Aferdita nuk eshte prononcuar ne lidhje me kete lajm. Postimi i saj i fundit ne profilin zyrtar te Twitter thote "Nuk mund te mundohesh per dicka qe nuk ja vlen te mundohesh..." duke na bere te mendojme se dicka ka ne kete lajm, por shpresojme qe gjerat te behen me mire midis tyre se jane cift shume simpatik e po na vjen keq :( . Ne lidhje me fotot e postuara nga Aferdita me nje djale perkrah saj qe shtypi i komentoi negativisht....ai eshte djali i fotografit Fadil Berisha, i cili punon perkrah te atit ne sesionet fotografike e s'ka lidhje me Aferditen se lat' nam. Mire qe nuk i njohin njerzit, po si publikojne lajme te tilla.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.