Header Ads

Njomza publikon "Gold Lion" shkarkoje falas ketu!



Njomza publikoi albumin e saj "Gold Lion" te cilin mund ta shkarkoni falas KETU. Qe Njomza ka ze shume te mire kjo nuk diskutohet, problemi eshte se ne kete album vokali i saj eshte zhvendosur ne plan te dyte dhe une nuk arrij ta kuptoj perse. Kenget jane te sterrmbushura me efekte ekoje e kori, te cilat pas kenges se trete te acarojne nervat. Zeri i saj qe shpesh here te ngjason me vokalin e Christina Aguileres, eshte perfekt per r'n'b dhe kjo duket qartazi ne fillim te "Medicine" apo "Let Em Know", por fatkeqsisht arranxhimi i kengeve le per te deshiruar dhe hite ne kete album vazhdojne te mbeten kenget e vjetra te kengetares si "Lonely World", "High", "Riding Solo" . Kenga jone e preferuar nga ky album eshte "Medicine" e cila me pak me shume ritem dhe me nje note me te larte aty ketu do ishte super hit kete vere. Gjithsesi "Gold Lion" eshte nje debutim i mire dhe premton per nje karriere te suksesshme te Njomzes ne te ardhmen.Mbajeni nje sy hapur! Me kengen e duhur ,kengetarja i ka te gjitha gjasat per te bere namin!

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.