Header Ads

Elvana Gjata Ft Mc Kresha - 1990


Brenda dy muajve Elvana publikon tre videokenge,pese pjese akustike, dy bashkepunime, nderkohe qe vazhdon koncertet neper Europe dhe...te gjitha super! E kuptoni cfare dua te them? Elvana dalengadale po distancohet nga te tjerat dhe po behet e paarriteshme.Yep! Fituesja e Videos me te mire ne Ballkan per 2012 po tregon se shume shpejt synon titullin e nje prej kengetareve me te mira ne Ballkan. Yep! Mbani mend qe e degjuat ketu se pari OK! "1990" eshte nje kenge shume shume e mire. Fiksim refreni! Videoja e lezetshme (3:13 HA!) e padyshim qe kenga me e mire e muajit e nje prej me te mirave te vitit. Exscuse me miss I'm lovin this! Vitin 2013 e kam fjalen. Shume i mire po duket.


2 comments:

  1. Kurr me e mir se dafina zeqiri dhe klipi i saj i ri bloodah eshte me i mir se i 1990,beso,fake
    Mpuq.

    ReplyDelete
  2. Elvana Gjata > Dafina Zeqiri. Any day of the week. Elvana is REAL, she has always been so. While DZ is mixing Cassie/Rihanna/Rita style to try and look different. Elvana is the queen in KVO/ALB like Bey is worldwide.

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.