Header Ads

Gjira ft. Gjiko - Psikopat (prod. Strike Beatz) - Shiko Videon Ketu


Hahahahaha! Ajo qe me ka pelqyer dhe vazhdon te me pelqej tek Gjira, ajo cka e vecon kengetaren nga pjesa tjeter e kengetareve ne Estrade eshte sesa te qarta jane tekstet e saj e sesi shume prej vajzave shqiptare mund te gjejne veten aty. Teksa Silva kendon "Te ka lali shpirt" Gjira kendon "Ik hup psikopat po ma bere jeten bajat" ahahhahahaha duke ju referuar sjelljve antike "te gjuetise" mashkullore ne Shqipe. Mjafton te shikosh minuten 1:19 qe me ka bere me qesh LOL e me kujton ato rastet "O goce ndalo pak.Ndalo moj.Mos m'ik mu mos m'ik te thash moj!" Hahahahhaha! Sa kam qesh! Eshte nje tjeter realitet ky e kengeve te Gjires, nje realitet qe vajzat shqiptare e njohin me mire se realiteti i kengeve te tjera te Estrades ku vajza lozonjare i ben lojra djalit, e le kur te do, biles dhe e vret LOL nderkohe qe ne realitet s'dalin dot as nga shtepija pa lejen e tij se ai e do vec per vete e jo per shoqnin hahahahhaha. Definitivisht Gjira vazhdon jo vetem te jete femra nr1 ne hip-hop shqip por dhe nje prej emrave me te mire ne hip-hopin shqiptar. Shyqyr publikoi Psikopatin se zemra desh me plasi perpak nisa me ngu Meden/shoqnia s'me kuptoj pse ten diten mbeta vetem. Hahahahhaah! FIKSIM!


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.