Header Ads

"Metro" ne Angli - Rona Nishliu zeri me i mire i Eurosong


Gazeta "Metro" ne Angli ka publikuar nje shkrim ne lidhje me festivalin Eurovision ne vite duke vecuar artistet me te mire (te cilet duhej te fitonin-por nuk fituan) ne kategori te ndryshme. Ne shkrimin me titull "Paul Oscar dhe Rona Nishliu: "Fituesit" e vertete te Eurovision", gazetari Keith Watson ka cilesuar vokalin e Rona Nishliut si vokalin me te mire ne historine e numrave konkurues ne Eurovision duke shtuar dhe nje kompliment per stilin e veshjes.Nderkohe Rona kete fundjave (me 18 maj) eshte ne Viene te Austrise, si e ftuar ne transmetimin publik te Eurovisionit ne kete shtet.


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.