Header Ads

Albaniac ne Prive - Klan Kosova


A na ndoqet te shtunen ne "Prive" te Klan Kosova? Nese jo, ja ku na keni! Jallaaaa dhe ky televizori ti shton nga 10 kile, po mua me paska shtuar 20 hahahhahahaha.

1 comment:

  1. Hahahahahha te rrifka Adelina ty eee.
    Leje leje duhanin se te ben keq.....leje edhe buken pastaj ;)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.