Header Ads

Elvana Gjata se shpejti sjell nje remix te "Fake"


Elvana Gjata ka lajmeruar se shume shpejt do publikohet dhe remiksi i kenges "Fake". Kenga e suksesshme, kete here do te kete ne ritmet e saj pervec Elvanes dhe Flori Mumajesi, Kaos, McKresha dhe Lyrical Son. Fotoja e meposhtme eshte marre nga sheshi i xhirimit dhe sic e dini "Fake" ka qene dhe nje prej kengeve tona me te preferuara te sezonit ndaj besoj e prisni qe ne te themi se mezi po presim kete remix. YES!Nderkohe mos harroni te lexoni revisten "Albaniac" ne muajin korrik e cila ka Elvana Gjaten ne kopertine :))


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.