Header Ads

Adrian Hila - Falme


Nje kenge e mrekullueshme nga kompozitori Adrian Hila i cili per here te pare debutoi si kengetar me kete kenge ne programin "Gjeniu i vogel" ku eshte dhe nje prej anetareve te jurise.  Super! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.