Header Ads

Blunt & Real 1 ft. Duffye - Mos e nal


Hmmm...Te them te drejten prisja dicka me shume. Ritmi eshte fantastik por duket sikur kenges i mungon refreni apo ai vargu qe te ngulitet ne mendje qe nuk i mungon asnje kenge dance. Kenga te sjelle deri ne nje pike kur mendon se do "shpertheje" por pastaj pfff dhe te zhgenjen disi. Sidoqofte eshte shume here me mire se shumica e kengeve qe kane dale kete muaj, te cilat sinqerisht lene SHUME per te deshiruar. Persa i perket videos, duket sikur treshja eshte per qejf te vete, e pak a shume ne formatin e videove te Dj Blunt dhe Real 1. Afrimi tek kamera, levizjet, fokusimi ne treshe, klubi, dritat etj. Eshte ok, por shume larg "Bloodah"

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.