Header Ads

Burn - Rruge pa kthim


U bashkuan keta? Shume mire bene, po aman se s'po marrim vesh gje cfare po ndodh une kujtova se ishte kenge e vjeter. Oooou! Ai nuk qenka Renis Gjoka qe kendoka, por qenka (google google) Dino Zigelli, nje artist nga Mali i zi,  i cili i eshte shtuar grupit pas largimit te Renisit. Hmmm. Nejse, kenga super, duken sikur nuk kane ndryshuar fare. "Rruge pa kthim" definitivisht eshte nje rruge ne drejtimin e duhur. 

ps. Po shikoja biografine e Burn. Djema, nje keshille profesionale. Mospermendjen e Renisit ne asnje pjese te Bios suaj, e keni gabim. Le nje pershtypje te keqe te fansat dhe eshte nje prezantim negativ i imazhit tuaj. Cfardo qe te kete ndodhur, ai ka qene pjese e grupit e kjo s'ka perse te fshihet. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.