Header Ads

Lyrical Son ft Nuke - Mos Shko


Tu rreziku lirine per me siguru kafshaten/
problemet nisin, dalin e ma faktapin andrren/

Nuk muna me mshef se po me mungon/
Edhe kur t'kom ngat nuk di ku jom/
vjen e shkon prap me ty fluturon/
koha s'o pak, asnjihere s'o boll/
Mo mo mos shko/ 
Mo mo mos shko/

Super! Si teksti ashtu dhe kenga e videoja. 1


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.