Header Ads

Poni & 2Step - Dale Daleee


Emanuelaaaa Emanuelaaaa e kam degjuar kete kengen me pare lol. Refreni shume i kapshem  nje perzjerje shqip-bullgarisht-spanjisht-sinanish po ne klub funksionon. Une pershembull do e kerceja. Dale dale dale o leleee mbaje mbaje fjalen qe me dhe. Sa per videon, ok video verore por jalla si s'ka pertu me u nderru aq here, ene ato xixat...line s'po e them.  Une e di cfare do me thene Dale po DaleEEE cfare eshte? Apo keshtu shkruhet? Se kjo ne kenge nuk e thote daleEEE po Dale. Kam harruar shqipen fare lash nam! Sa terma te reja kane dale e une hic. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.