Header Ads

Neki Emra - Engjell dukesh ti


Neki Emra vazhdon te sjelle kenge interesante. Pas "Me heshtje mos me deno" ai publikon "Engjell me dukesh ti", nje kenge e kendshme me nje fillim fantastik.  Videoja eshte ....cica cica cica hahahahahah lol. Ku jane tere keto vajza te bukura te pergjeruara mo aman hahahhaha. Po pse behet plazh aty? lol Apo kur dalin ne grup... skuadra e volejbollit te Dinamos jane keto ahahhahahaha! Per nje moment thashe do dali nga deti me taka ajo vajza. OK! Nuk rrija dot pa i thene keto, por videoja me pelqen se eshte shume shplodhese. Plot energji jam tani. Hahahaha! Nuk tallem shume video e bukur, dhe me e bukur kenga. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.