Header Ads

Mike Dusi sjell premieren e "MikeyBoy" ne Shqiperi,Kosove dhe Maqedoni


"MikeyBoy" titullohet filmi i ri i aktorit me origjine shqiptare Mike Dusi. Ky film i cili pati premieren kete muaj ne Manhatan te Nju Jorkut, dhe u prit me mjaft sukses se shpejti do te vij dhe ne trevat e tjera shqiptare ku do te kete premieren ne Shqiperi me 22 nentor Kosove me 5 dhjetor dhe Maqedoni me 11 dhjetor.  . 
Filmi eshte nje komedi e cila flet per Mike nje shqiptar nga Amerika i cili udheton drejt atdheut per te takuar nusen te cilen ja kane caktuar me mbleseri. Me poshte keni nje reklame te filmit si dhe nje reportazh te televizionit Alba Life TV nga premiera e filmit ne Nju Jork. 


No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.