Header Ads

Gezuar Krishtlindjet nga Besa


Kjo eshte padyshim nje prej projekteve me cool qe nje kengetare ka bere per raste festash. Besa ka publikuar sot nje seri videosh me kenge Krishtlindjesh, te cilat jane pershtatur shume bukur nga anglishtja dhe realizuar ne nje atmosfere te mrekullueshme festive. Sinqerisht me ka pelqyer shume. Me poshte po ju sjellim nje prej kengeve - Nen qiellim magjik ne do kercejme si dhe nje version festiv te "Tatuazh ne zemer". No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.