Header Ads

REVISTA ALBANIAC - NUMRI I FUNDVITIT - LEXOJE FALAS


Me ne fund ja ku po ju sjellim dhe numrin e fundvitit i cili duhej te kishte dala disa jave me pare dhe ne mund te ju japim 101 arsye perse nuk doli, por perse ta bejme kete kur tashme e keni ne duar? Lexojeni, sepse eshte nje numer interesant me intervista dhe personazhe te suksesshem me punen e te cileve duhet te njiheni dhe te krenoheni. Nje falenderim shume te madh te gjithe atyre qe e ben te mundur kete numer  dhe deri ne numrin e ardhshem...ja kalofshi gezuar!

Per te lexuar revisten klikoni ne foton e kopertines ose ne paraqitjen e meposhtme.

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.