Header Ads

Besa ft 2po2 - Zemrën dot nuk ta lexoj


Oh la la! Cfare ndryshimi Besa! Cfardo qe po ben te vazhdoj keshtu, sepse duket me e mire se kurre. Me pelqen shume ne kete video. Kenga dhe videoja jane gjithashtu te mira. Te kujtojne pak videon e Eminem dhe Rihanna, por realizuar shume mire dhe nga te dyja jane pritur shume mire nga publiku deri tani qe do te thote se kenga pritet te jete nje hit. Ky eshte nje vit i madh per Besen e cila ne intervisten per Albaniac, paralajmeroi dhe publikimin e albumit te ri. Mezi po presim! 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.