Header Ads

Shqiptaret e bejne me se miri ...kur zihen ne Dhermi (video)


Kjo video po qarkullon ne internet si nje sherr midis shqiptareve ne Dhermi, cka shpjegon dhe arsyen perse ne gjithmone do kemi karrige plastike se imagjino me qene dru e hekur. 

No comments

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Powered by Blogger.